İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
- Meral Akşener, haber kategorisinde "Yangından kaçış", yaşam kategorisinde "Mutluluk gözyaşları" ve spor kategorisinde "Engelli basketbolcunun sevinci" fotoğraflarına oy verdi
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
- Meral Akşener, haber kategorisinde "Yangından kaçış", yaşam kategorisinde "Mutluluk gözyaşları" ve spor kategorisinde "Engelli basketbolcunun sevinci" fotoğraflarına oy verdi
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.