Cumhur İttifakı Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki Altındağlılara kentsel dönüşüm müjdesi verdi. Tiryaki Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’den de tam destek aldı.
3 dönem Altındağ’da belediye başkanlığı yapan Veysel Tiryaki, 31 Mart Yerel seçimlerinde de Altındağ’dan Cumhur İttifakının adayı oldu. İlçede yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren ve Altındağ’ı kültürün ve turizmin başkenti haline getiren Tiryaki, önümüzdeki dönemde kentsel dönüşüm projelerine ağırlık verecek.
Tiryaki sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı.
“Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’den kentsel dönüşüm projelerimize tam destek.
•Önder- Ulubey
•Solfasol – Yıldıztepe – Bağlariçi
•Örnek
•İskitler
•Doğantepe - Başpınar
•Türk-İş blokları- eski Altınpark mah.
Bu bölgelerimizde yeni dönemde kentsel dönüşümü başlatacağız inşallah”