Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Saray Fatih Mahallesi’nde artan yapılaşma ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere imar yolları açma çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, ilçe genelinde yeni yol açma ve mevcut yolları yenileme çalışmalarının da devam edeceği belirtildi.
Pursaklar, bölge genelinde artan ilgi ve yeni yerleşim bölgelerinin ortaya çıkmasıyla da önemli bir değer artışı yaşıyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, konuya ilişkin ‘‘Hemşehrilerimizin istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilmeleri için ilçemizin farklı noktalarında yeni imar yolları açmaya devam ediyoruz. Açılan yeni yollarla birlikte ilçe sakinlerimiz ev ve iş yerlerine güvenle ve huzurla ulaşım sağlayabilecek. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımız aralıksız devam edecek’’ ifadelerini kullandı.