Çankaya Belediyesi, Uğur Böceği Gündüz Bakımevi ile kreş sayısını 15’e çıkararak yaklaşık 2 bin çocuğa eğitim imkanı sunmuş olacak. Dikmen Karapınar Mahallesi’nde inşa edilen Uğur Böceği Gündüz Bakımevi 100 çocuk kapasiteye sahip olacak.
Çankaya Belediyesi, Uğur Böceği Gündüz Bakımevi ile kreş sayısını 15’e çıkararak yaklaşık 2 bin çocuğa eğitim imkanı sunmuş olacak. Dikmen Karapınar Mahallesi’nde inşa edilen Uğur Böceği Gündüz Bakımevi 100 çocuk kapasiteye sahip olacak.