Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliği 6 Şubat depremlerinde yaralanan ve Ankara’da yaşayan depremzedelere ziyaret gerçekleştirdi.
6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ilimizde yıkıma sebep olan depremlerin yıl dönümünde TÜGVA depremzedeleri yalnız bırakmadı.
TÜGVA Ankara İl Temsilcisi Başkanı İsmail Yeğin ve vakıf çalışanları Ankara’nın Mamak ilçesinde yaşayan depremzede ailelere moral ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında TÜGVA Ankara temsilcileri yürekleri ısıtan bir sohbet gerçekleştirdi.
TÜGVA Ankara İl Temsilcisi İsmail Yeğin ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Yeğin, “Unutulacak dünler yaşanılacak günler var. Asrın felaketinin üzerinden bir yıl geçti ama yıllar geçse de acısı dinmeyecek kardeşlerimiz var.. İlimizde yaşayan depremzede kardeşlerimize bir sıcak selam verdik. Onları unutmayalım…” ifadelerine yer verdi.