MKE Ankaragücü futbolcusu Arda Ünyay'a Milli davet. Arda Ünyay, U17 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi. Arda Ünyay, geçtiğimiz hafta oynanan Ankaragücü - Başakşehir maçında da forma giymişti.
25 Mart 2024 Pazartesi 12:43
![Arda Ünyay'a Milli davet... Arda Ünyay'a Milli davet...](https://www.ankaradanhaber.com/images/haberler/2024/03/arda_unyay_a_milli_davet_h236044_76c43.jpg)
MKE Ankaragücü futbolcusu Arda Ünyay'a Milli davet. Arda Ünyay, U17 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi. Arda Ünyay, geçtiğimiz hafta oynanan Ankaragücü - Başakşehir maçında da forma giymişti.