Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:
Gençlerbirliği’mizin 2 numaralı kongre üyesi 96 yaşındaki Ali Necati Tuncer’in vefat haberini derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ali Necati Tuncer’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı diliyoruz. Merhum Ali Necati Tuncer’in cenazesi 3 Şubat-Cumartesi günü saat 15.00’te Cebeci Asri Mezarlığı İsmet Oğultürk Camisi’nde kılınacak cenaze namazı sonrası Cebeci Asri Mezarlığı’nda defnedilecektir.